misterspace body SpacePoints

Získejte své SpacePoints na Misterspace!

SpacePoint je systém bonusových bodů, které udělujeme za nákup a Vaši věrnost. S každou objednávkou Vám připíšeme SpacePoints, které můžete uplatnit v budoucích objednávkách.

Přidělení bodů SpacePoints:

Cena se vypočítává z hodnoty nákupu. Za každou 1 korunu nákupu získáte 1 SpacePoints bod. Ekvivalentní hodnota je 15% z celkové částky. Pro náklady na dopravu nebo další poplatky nebudou uděleny žádné SpacePoints. Kolik bodů získáte, uvidíte přímo u produktu a také před dokončením objednávky..

Kdy dostanu SpacePoints?

Vzhledem k evropskému právu na odstoupení od smlouvy do 14 dní budou SpacePoints připsány do 14 dnů. U vráceného zboží jsou body odečteny - nebo nejsou uvolněny.

Jak se SpacePoints používají?

V zákaznickém účtu uvidíte aktuální stav SpacePoints. Ty pak uplatníte přímo v nákupním košíku. Důležité: Pokud se nic nezobrazuje – nemáte žádné SpacePoints!

Jsme mezinárodní eshop a používáme čtyři různé měny. Vzhledem k měnám mohou být SpacePoints menší než 1. např.: 217,02. Body pod 1 - nelze využít.

Důležitá poznámka: Ve Vašem zákaznickém účtu musí zůstat vždy 1 SpacePoint. Např.: máte 540 SpacePoint - takže můžete uplatnit pouze 539.

Přejeme hodně zábavy při sbírání bodů SpacePoints