Jimmy Visconti Mouth Fleshjack

číslo položky: 21010020

Kategorie: Oral


69,00 €

vcetne 21% DPH , + dopravné

nízký stav zásob

Dodací lhůta: 1 - 2 pracovních dní

Ks


Fleshjack představuje zcela novou řadu produktů pod názvem: Fleshjack Boys. Každý masturbátor byl vytvořen dle světoznámých pornostár bratrů Visconti-trojice maďarských modelů, kteří mají obrovskou základnu fanoušků po celém světě. Nyní si každý fanoušek může vyzkoušet jejich jedinečné kvality!

Kdo touží po nenasytných ústech tak mu jistě skvěle poslouží právě ta Jimmyho Visconti. Jakmile do něj zajedete pocítíte zcela exkluzivní Super Celeru texturu a zcela vychutnáte všechny jeho půvaby. Jakmile proniknete přes velmi těsný vstupní otvor pocítíte texturu Super Ribbed, která Vás bude celou dobu jemně hladit. Vnitřek je vybarven do realistické tělové barvy, která je použita exkluzivně pouze u Fleshjack Boys produktů.

Po použití uzavřete horní i spodní část víčkem a umyjte před a po použití teplou vodou. Nepoužívejte mýdlo ani jiné čisticí prostředky. Pudr bude udržovat materiál Superskin stále pružný a měkký. Chraňte před přímým slunečním zářením. Používejte pouze s lubrikanty na vodní bázi.

Jimmy Visconti Mouth Fleshjack má světle modré pouzdro s perleťovým efektem. Do balení je vložena kartička s autogramem Jimmyho Visconti a potřebná dávka lubrikantu na vodní bázi pro první použití.


Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.