Inflatable Bondage Bed

číslo položky: 10090002

Kategorie: Slevy


190,00 €

vcetne 21% DPH , + dopravné

Stará cena: 304,00 €
nízký stav zásob

Dodací lhůta: 1 - 2 pracovních dní

Ks


Světovou jedničkou je tento prvotřídní, multifunkční Bondage systém s matrací, díky němuž můžete proměnit jakoukoli místnosti v erotické hřiště. Tato královsky veliká nafukovací matrace je vyrobena z vinylu a vybavena 8 madly a 13 víceúčelovými oky nabízející nekonečné možnosti pro Vaši speciální léčbu. Sada obsahuje 4 nastavitelná pouta a 4 nastavitelné řetězy, z nichž všechny lze spojit oky a tak tvořit nejrůznější komplikované kombinace. Objevte širokou škálu nových pozic za pomocí našeho lůžka. Bondage nafukovací postel lze použit samozřejmě i jako obyčejnou matraci.

Nepromokavá vinylová matrace až pro dvě osoby s vestavěným polštářem v čele o nosnosti až 250 Kg. O rychlé nafouknutí se postará výkonná nožní pumpa. Po skončení Vašich hrátek jednoduše vypustíte vzduch a diskrétně uschovejte.

Sada obsahuje: 4 nastavitelná pouta, 4 nastavitelné řetězy, bičík se škádlítkem, vodotěsný mini masážní přístroj, svíčky pro zábavu s horkým voskem, skřipce na bradavky, svazovací pásku, Strap-On dildo, roubík, pádla pro udělení výprasku , nožní pumpu, saténovou masku , lubrikant, čistidlo.


Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.