JouJou Candle Bamboo & Orchids

číslo položky: 50040011

Kategorie: Hygiena


18,00 €

vcetne 21% DPH , + dopravné

nízký stav zásob

Ocekavana dodaci lhuta: 1 - 2 pracovních dní

Ks


JouJou Masážní svíčka Bamboo & Orchids je jedinečná svíčka, která se po rozpouštění promění v dokonalý masážní oleje. Svěží lehce dřevitá vůně s nádechem orchidejí spolu s jemným světlem svíček vytvoří velmi zvláštní a erotickou atmosféru.

Zapálením JouJou Masážní svíčky Bamboo & Orchids vytvoříte romantickou náladu ještě před samotnou masáží. Příjemné světlo svíčky a její vyjímečná vůně potěší všechny Vaše smysly. Lehké, olejovité skupenství roztaveného vosku se velmi snadno roztírá po lidském těle. Podporuje smyslnost masáže a vytváří dokonale intimní atmosféru. Vyvážená receptura zajistí, že Vaše pokožka bude hedvábně hladká po každé masáži. Potěšení pro tělo i mysl.

Použití?

Masážní svíčka je umístěn v elegantní keramické misce s praktickou nálevkou. Po zapálení svíčky se vosk roztaví a vznikne hydratační, masážní olej, který můžete nanášet přímo na kůži. Bod tání vosku svíčky je při příjemných 35 stupních. Svíčka obsahuje řadu jedinečných hydratujících složek, dělá pokožku hedvábně jemnou a zanechává ji smyslně voňavou.

Obsah:
Keramická miska se 100 g masážního vosku


Možnosti: K masírování

Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.