CUM ON! Wasser Lube

číslo položky: 50010072

Kategorie: Lubrikanty na bázi vody


12,00 €

vcetne 21% DPH , + dopravné

okamžitě k dodání

Dodací lhůta: 1 - 2 pracovních dní

Ks


Cum ON! Lube 110 ml lubrikant na bázi vody pro rychlý a intenzivní sex. Gel je obohacen o panthernol poskytující příjemný pocit a zlepšující pružnost pokožky. Díky svému příznivému složení vyživuje pokožku a má intenzivní, protizánětlivý a zklidňující účinek, což také přispívá k rychlejšímu léčení případných mikro-zranění.

CUM ON! je absolutně prémiový produkt!

Samozřejmě je jeho použití bezpečné s latexovými kondomy. Cum ON! lubrikant na bázi silikonu je ideální pro smyslné masáže a použití s kůží a latexem.

POUŽITÍ:
požadované množství si velmi snadno aplikujete pomocí dávkovače. Gel se aplikuje přímo na kondom, nebo jiné vámi vybrané místo. Lubrikant stačí použít jednou a není třeba ho často doplňovat. Dávkovač by měly být pečlivě uzavřeny víčkem po každém použití, aby se zabránilo vniknutí nečistot.

CUM ON! lubrikant můžete používat pohodlně s nebo i bez kondomu.

CUM ON! lubrikant byl testován a certifikován na účinky na kůžu, bezpečnost s kondomy a různé konzervační látky a byl shledán jeko „velmi dobrý“. Cum ON! lubrikant je bez barvy abez zápachu, hygienický a ve velmi odolném balené s dávkovačem. Dávkovač umožňuje snadné a přesné dávkování jednou rukou; jen pár kapek je dostačujících pro komfortní pocit a dobré namazání. Gel na vodní bázi je také vhodný pro kožené a latexové hračky.


Možnosti: AnoVoda

Aqua (voda), Glycerin (Glycerol), Xanthan Gum, Panthenol, Benzyl Alcohol, Propylene Glycol, Sodium Benzoate, Citric Acid, Ginkgo Biloba Leaf Extract, Potassium Sorbate, Phenoxyethanol, Ethylparaben, Propylparaben, Butylparaben, Methylparaben

Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.