SKINS Dots and Ribs

číslo položky: 50030005

Kategorie: Kondomy

Kusů

5,00 €

vcetne 21% DPH , + dopravné

okamžitě k dodání

Tento produkt je pouze v těchto variantách. Prosím zvolte požadovanou variantu.


SKINS!!! Vždy se chraň!

Chytře umístěné žebrování a stahovací kroužek dělá ze SKINS Dots and Ribs kondomy pro maximální potěšení jak pro aktivního tak i pasivního účastníka. Senzační zážitek, který byste si neměli nechat ujít.

Je nejoblíbenějším kondomem ve Velké Británii a nyní dobývá evropský trh!

Samozřejmě, kondomy nemusí být nutně nejkrásnější věc na světě, ale stále je to nejspolehlivější ochrana proti HIV a dalším nemocem. Výrobky SKINS nabízejí nejen nejlepší možnou ochranu, ale nabízejí také naprosto přirozený pocit. I u intenzivního sexu se budete cítit naprosto přirozeně.

- SKINS používá k výrobě pouze vysoce kvalitního latexu. Proto jsou také mnohem tenčí než ostatní druhy což je vidět na první pohled.
- SKINS Kondomy nejsou cítit po latexu. Muži, kteří nesnáší typickou vůni kondomů, budou nadšení z jeho přírodní vůně.
- SKINS kondomy jsou ještě více kluzké než jiné druhy ochran a to proto, že jsme naše kondomy trochu více lubrikovali než ostatní výrobci. Samozřejmě, že používáme pouze nejlepší lubrikanty na trhu. To pro Vás znamená, že se sníží opotřebení a ještě více se zvýší citlivost.
- Pojmenování SKINS je naprosto účelové. Jelikož tyto kondomy Vám vytvoří něco jako druhou kůži ( SKINS= kůže) na Vašem penisu.
- A protože zástup výhod SKINS přesvědčit každého je důležité i to, aby si byl každý schopen dovolit kondomy zakoupit. I to je důvod, proč stojí tak málo.


Možnosti: StandardS výstupky

Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.