Joey Visconti Butt Fleshjack

Podrobnosti o zboží

Položka č.: 21010003
Výrobce: Fleshjack
» Další položky od Fleshjack

vcetne 21% DPH, + dopravné
Kategorie: Masturbatory
Provedení: Zadek
Barva: Tělová
Určení: Hry s penisem
Materiál: TPR Guma
Funkce: Mastubator

Naše cena:
66,00 €
vcetne 21% DPH, + dopravné
Načítá se…
skladem:
Dodací lhůta: 2 - 3 pracovních dní
Množství (Ks):

Fleshjack představuje zcela novou řadu produktů pod názvem: Fleshjack Boys. Každý masturbátor byl vytvořen dle světoznámých pornostár bratrů Visconti-trojice maďarských modelů, kteří mají obrovskou základnu fanoušků po celém světě. Nyní si každý fanoušek může vyzkoušet jejich jedinečné kvality!

Kdo touží po nenasytném zadku tak mu jistě skvěle poslouží právě ten Joeyho Visconti. Jakmile do něj zajedete pocítíte zcela exkluzivní Squeeze texturu a zcela vychutnáte všechny jeho půvaby. Jakmile proniknete přes velmi těsný vstupní otvor pocítíte texturu Super Ribbed, která Vás bude celou dobu jemně hladit. Vnitřek je vybarven do realistické tělové barvy, která je použita exkluzivně pouze u Fleshjack Boys produktů.

Po použití uzavřete horní i spodní část víčkem a umyjte před a po použití teplou vodou. Nepoužívejte mýdlo ani jiné čisticí prostředky. Pudr bude udržovat materiál Superskin stále pružný a měkký. Chraňte před přímým slunečním zářením. Používejte pouze s lubrikanty na vodní bázi.

Joey Visconti Butt Fleshjack Joeyho Butt má světle modré pouzdro s perleťovým efektem. Do balení je vložena kartička s autogramem Joeyho Visconti a potřebná dávka lubrikantu na vodní bázi pro první použití.

Průměrné hodnocení zboží:

(jsou k dispozici žádná hodnocení zboží)

Podělte se o své zkušenosti s ostatními zákazníky

Podobné produkty